Viimsi-massaaz-logo

Meie massöörid ja terapeudid

massöör JANIKA TSILDERMANIS

Janika Tsildermanis

Massöör
Viienda kategooria massöör, lõpetanud massööride kooli ja täiustab end pidevalt selles valdkonnas.
Janika on kogu elu tegelenud spordiga, õppides tundma inimkeha võimeid.
Massööri elukutse juures meeldib talle kõige rohkem see, et massaažiterapeudid saavad valida erinevaid valdkondi nagu spordimassaaž, rasedate massaaž, ravimassaaž jt, mis võimaldab tal  mitmekesistada oma praktikat, areneda ja alati edasi minna.

Sergei Barõsnikov

Massöör
Professionaalne 5 kategooria massöör.
Probleemsete lihaste ja sidemete diagnoosimise järel soovitab teile vajaliku massaažiteraapia.
Sergei läbib pidevalt erinevaid kvalifikatsiooni tõstvaid kursusi ning ta on tulevane kinesioloogia spetsialist.
Sergei on tervisliku eluviisi patrioot ning olnud juba 11 aastat vegan. Terved ja õnnelikud kliendid on Sergei peamiseks motivaatoriks.
Terapeut SVETLANA VOLK

Svetlana Volk

Laste massaaži terapeut
Staaži 8 aastat, õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, ja ka välismaal.
Svetlana on "Käsi-Aju" metoodika ainukene sertifitseeritud esindaja Eestis. See meetod on suunatud tserebraalparalüüsiga laste toetamisele.
Oma ametis armastab ta kõige rohkem võimalust aidata väikesel inimesel terve ja rõõmsana kasvada. Praktikas pakub Svetlana mitmekülgset nõustamist ja väikeste klientide emadele õpetab ta ka ortopeedilise mähkimise võtteid, mis soodustavad paremat magama jäämist, rahulikku und ning edukamat arengut.
A photo of HELEN PALLO

Helen Pallo

Massaažiterapeut
Lõpetanud massaažikooli massööri erialal ja massaažiterapeudi täiendõppe. Oman antud valdkonnas praktikat töötades massöörina erinevates asutustes, Benita kodu rehabilitatsiooni osakonnas, töötanud Spa salongis ja Profysio´s. Läbinud jooksavalt täiendavaid kursuseid (müofastsiaalne lähenemine kehamassaažis, rullimistehnika massaažis, süvakudede massaaž, tserviko-kraniaalne massaaž, venitusteraapia jne.). 
Soovin suunata oma energia inimeste aitamiseks ning anda oma panuse, et oleks rohkem rõõmsaid ja tervemaid inimesi.
A picture of ANNA MOTSKEVITSUS

Anna Motskevitsus

Kosmeetik
Ma ei mõelnud kunagi massaaži terapeudiks saamisest, kuid soovisin alati oma ettevõtet. 2021. aastal tutvusin Elena Zemskova koolis esimest korda IQ Chiro-massaažiga ja sellest sai mu elu armastus. Kooli filosoofia ja massaažitehnika ise on mulle väga lähedased. Õpin pidevalt erinevaid tehnikaid ja praktikaid. 
2023. aastal sain diplomi kosmeetiku erialal. See aitab mind mu töös väga palju, kuigi minu prioriteet on massaaž. Soovin alati keskenduda oma klientide vajadustele.

Meie teenused

Massaaži eesmärk on suunatud organismi heas toonuses hoidmisele. Leevendab pinget ja lihasvalu, parandab vere- ja lümfiringet, vähendab stressi, parandab enesetunnet. Soovitatud passiivse elustiiliga inimestele, samuti ka nendele, kes tegelevad spordiga aktiivselt ja ka aeg-ajalt.
Suurendab spordivõimekust, valmistab lihased pikaajaliseks tööks ette ning kiirendab taastumisprotsesse. Efektiivne nii enne kui ka pärast trenni, võistlust või aktiivset lihastööd.
Tervendav ning taastav massaaž, mis tuleneb tervise konkreetsetest seisunditest ning vajadustest. Suunatud tugiliikumisaparaadi ning teiste süsteemide organite taastamisele (seedimine, hingamine, südame-veresoondkond).
Neuromodulatsioonil on oluline roll valuravis.

Massaaž vähendab sümpaatilise närvisüsteemi aktiivsust ja läbi selle kiirendab taastumist, vähendab väsimust ja stressi. Sügav lõdvestus on neuromoduleeriva massaaži tulemus.

Tehniliselt erineb neuromoduleeriv massaaž muudest massaažiliikidest selle poolest, et töödeldakse ainult selga. Kuna seljaosa lülisambast väljub valdav osa keha innerveerivatest närvidest, on selja kaudu mõjutatav praktiliselt kogu keha. Massaaž põhineb erinevatel sügavustel sooritatavatest venitusliigutustest ja asümmeetrilistest nahatsoonide massaažist. Neuromodulatsioonis kasutatakse tavamassaažiga võrreldes ebatavalisi massaaživõtete suundi. Selline massaaž tekitab erinevaid aistinguid kutsudes esile närvisüsteemis pidurduse ja taaskäivitumise.
Kinesioteipimine on laialdaselt kasutatav ja tunnustatud tõhus taastusravi meetod ülekoormusest või vigastusest kahjustatud lihaste taastamiseks ja normaliseerimiseks, samuti valu leevendamiseks.
Kui soovite teipimist koos massaažiga, lisandub massaaži hinnale 5-15 eurot.
Armiravi on efektiivne nii värskete kui ka aastaid vanade armide puhul. Armiteraapiasse võib pöörduda koheselt, kui haav on kinni kasvanud ning ei esine põletikku.
Armide tekkimine on meie keha loomulik vastus koekahjustusele- naha arm lõikuse või trauma järgselt, lihase sees armistumine rebendi järgselt. Mõned armid paranevad ise ja ei vaja eraldi käsitlemist, kuid armistumisega võib kaasneda ka täiendavate liidete tekkimist erinevate koe kihtide vahel. Halvaks loetakse olukorda, kui armkudet tekib liiga palju ja see hakkab häirima naha venivust, kudede libisemist ja liigeste liikuvust. Sel juhul on õigeaegne armiteraapia väga oluline.
Arme tuleb olenevalt nende asukohast ja seisundist käsitleda 3 nädalast kuni 3 kuud, et saavutada parim tulemus.
Kasutades reflektoorsetele punktidele ning tsoonidele avaldavat mõju teatud keha osadel (jalatallad, peopesad, kõrvad), aktiviseeritakse taastumisprotsesse keha erinevates piirkondades ning siseorganites. Lõdvestab, parandab vereringet ning ainevahetust.
Parandab lümfivoolu, mis omakorda parandab metabolismi, tugevdab immuunsust, puhastab organismi toksiinidest ja vähendab turseid. On tselluliidivastase toimega.
Vaakumi mõju suurendab lümfi- ja verevoolu, tulemusena koed rikastatakse hapniku ning toitainetega, viiakse välja toksiine. Kupumassaaž osutab nii ravivat kui ka kosmeetilist toimet. Taastab lihaste tööd, parandab enesetunnet astma, bronhiidi ning pneumonia korral (remissiooni ajal), tugevdab immuunsüsteemi ning omab tselluliidi vastast efekti.
Laavakivi massaaž mõjub lõõgastavalt ja meeli rahustavalt, soe aroomiõli ja soojad kivid avavad tšakrad ja panevad energia käima. Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana raviviis. Massaaži käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine ehk organismi tasakaalustamine.
Massaaž on suunatud probleemsetele tsoonidele ning figuuri „kontuuri“ ühtlustamisele. Massaaž töötab nahaaluste rasvkudedega suurendades lümfi- ja rakkude vahelise vedeliku voolu, soodustades toksiinide ära viimist. Tulemus ei pruugi kohe olla nähtav, mõnikord on vaja mitu seanssi tulemuse saavutamiseks.
Massaaž on tulemuslik ainult kompleksis teiste tselluliidivastaste meetoditega.
Lõõgastav massaaž erinevate aroomidega, mis tõstavad massaaži efektiivsust ning rikastavad organismi oma kasulike ainetega. Soodustab lümfivoolu paranemist, lõõgastumist ning tasakaalustab organismi erinevad süsteemid omavahel.
Koosneb kompressioonivõttetest ning venitustest, erinevates asendites. Vähendab lihaspinget, taastab lihaste elastsust, parandab liigeste liikuvust. Parandab enesetunnet ning psühholoogilist seisundit.
Soodustab füüsilise tervise tugevdamist ning taastamist, ennetab erinevate haiguste teket, parandab üldnäitajad.
Massaažiga stimuleeritakse naharakke ning miimikalihaseid. Nahk pinguldub ja saab hea toonuse. Sobib kõigile, v.a tavapärased vastunäidustused massaazile.
Hiromassaaž leevendab vananemisest tingitud nahamuutusi ja sobib vananemisnähtude ennetamiseks.
Protseduur sisaldab: eelpuhastust, toonikut, kreemi, näomassaaži, toonikut, kreemi.
Abivahendina kasutatakse professionaalset uuenduslikku kosmeetilist kreemi SCHRAMMEK, et anda nahale terve ja ilus välimus ning lahendada olemasolevaid nahaprobleeme.
Neurosedatiivne massaaž näole on mõeldud eelkõige neile, kes kogevad emotsionaalset ja vaimset stressi ning selle tagajärgi — krooniline väsimus, apaatia, unehäired, ärrituvus ja psühhosomaatilised haigused.
Näomassaz on üks nooruse saladusi, protseduuri tulemusena kasvab vastupanuvõime stressile.
Protseduur sisaldab: eelpuhastus, toonik, kreem, näomassazh, toonik, kreem.
Näomassaaž leevendab vananemisest tingitud nahamuutusi ja sobib vananemisnähtude ennetamiseks. Protseduur sisaldab: eelpuhastus, toonik, kreem, näomassazh, toonik, kreem.
Raseduse ajal muutub naise organism oluliselt. See puudutab füüsilist, hormonaalset ja emotsionaalset aspekti. Selleks, et naine tunneks ennast füüsiliselt hästi, selleks et lihased jõuaksid kohaneda muutuva rühiga, on vaja teha harjutusi ning taastada lihaseid massaažiga. Selleks soovitatakse pöörata tähelepanu oma seisundile ning aidata kehal lõdvestuda.

Massaaži ajal lihased lõdvestuvad, rikastuvad hapnikuga, sidemed ning nahk saavad suuremat elastsust. Samuti praktiseeritakse ka õiget hingamist ning valmistutakse sünnituseks aegsasti ette.

Õige hingamine, massaaž ning venitused, mida kasutatakse massaaži ajal, aitavad sünnituses ning ka taastumisperioodil kiirendada taastumisprotsesse.

Massaažile tuleb kaasa võtta mugav riietus – pehmed püksid ning t-särk.
Lastemassaaž (al 3 kuust kuni 12-14 a) ning lastemassaaž erivajadustega lastele (kuni 18a):
Massaaž kõige väiksemate jaoks, mis vaatamata oma näivale lihtsusele aitab last kasvus ning arengus, aga lahendab ka mõned tõsisemad probleemid (näiteks ortopeedilised haigused). Mõjutab hästi psüühika arengut ning soodustab edukat kasvamist.
Antud massaaži täiendab meie terapeut oma Ema eetika teadmistega (tugineb Ljudmilla Krasnobajeva meetodil). Samuti kasutatakse ortopeedilist mähkimist, mis aitab tasakaalustada beebi lihastoonust, edukalt ning õigeaegselt omandada liikumisoskused.
Tserebraalparalüüsi korral kasutatakse Käsi-Aju meetodi harjutuse kompleksi, mis on suunatud patoloogiliste liigutuste ning reflekside katkestamisele, lihaspainutajate- ning sirutajate omavahelisele tasakaalustamisele, rühi ning peenmotoorika parandamisele.
Näidustatud kõneprobleemide ning mõnede teiste neuroloogiliste haigustega lastele, kaasaarvatud tserebraalparalüüsi (halvatuse korral). Logopeediline massaaž on oma koha leidnud ka kosmetoloogilistes protseduurides, tänu oma lõõgastavale ning noorendavale efektile.
Seeniormassaažil on palju füüsilisi, emotsionaalseid ja vaimseid eeliseid. Vanusega muutub meie keha hapraks, nahk muutub tundlikumaks, liigesed jäigemaks ja lihased nõrgenevad.

Meie spetsialistidel on eriteadmised, kuidas parandada vereringet, liigeste painduvust, lihastoonust ja jõudu. Enne teraapiaseanssi arutab meie massaažiterapeut kliendi seisundit ja kontrollib survetaset.
envelopephone-handsetcrossmenuchevron-down